فروش قارچ شیتاکه | نمایندگی فروش قارچ شیتاکه

فروش قارچ شیتاکه

دلیل فروش قارچ شیتاکه خاصیت فوق العاده آن میباشد. این قارچ در آسیای شرقی بسیار محبوب است. قارچ شیتاکه از بروز سرطان جلوگیری میکند و زگیل تناسلی را درمان میکند. قارچ شیتاکه باعث سلامتی قلب میشود.
قارچ شیتاکه برای زگیل تناسلی بسیار مفید است. این قارچ باعث میشود تکثیر ویروس هات متوقف شود و زگیل کاملا برطرف شود. اگر زگیلی هم باقی مانده باشد فاقد ویروس بوده و در اثر روش های فیزیکی کاملا حذف میشود.

فروش قارچ شیتاکه در نمایندگی فروش قارچ گانودرما در کرج و تهران صورت می گیرد. شرکت ایران گانودرما مفتخر است بهترین قارچ شیتاکه و قارچ گانودرما را در اختیار همشهریان عزیز قرار دهد. شرکت ایران گانودرما یکی از باسابقه ترین شرکت های نمایندگی قارچ گانودرما، قارچ شیتاکه و غیره می باشد.

همچنین شرکت ایران گانودرما با در دست داشتن بهترین قارچ شیتاکه و گانودرما در زمینه صادرات این قارچ ها فعالیت می کند. شرکت ایران گانودرما با تجربه چندین ساله، فعالیت خود را با تیم تخصصی مجرب و کارآمد آغاز کرده است. ما توانسته ایم با عرضه بهترین قیمت قارچ گانودرما و بالاترین کیفیت یکی از صادرکننده های قارچ ایران باشیم.

همشهریان عزیز می توانند برای خرید قارچ گانودرما و بهترین قارچ شیتاکه به نمایندگی فروش در کرج و تهران مراجعه نمایند. همچنین می توانند برای دسترسی آسان به با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایند.

تماس با ما

 • تلفن ثابت: 02140440972
 • موبایل: 09125604372
 • آدرس: تهران، شهرقدس، بلوار تولیدگران، بین صنعت3و4، ساختمان مهتاب، پلاک 183، طبقه 4 واحد11

فروش قارچ شیتاکه

قارچ شیتاکه نیز همانند قارچ گانودرما لوسیدیم جزو گیاهان بومی کشورهای چین، کره و ژاپن می باشد. در طب سنتی چینی علاوه بر قارچ گانودرما از قارچ شیتاکه به عنوان داروری گیاهی استفاده می کردند.

قارچ شیتاکه نیز حاوی مواد ارزشمند و ویژه ای برای درمان بیماری و جلوگیری از بیماری ها می باشد. حتی می توان گفت قارچ شیتاکه از این نظر با قارچ گانودرما رقابت می کند.

قارچ شیتاکه از نظر ظاهری و داشتن مواد ارزشمند با قارچ گانودرما دارای تفاوت و شباهت هایی است. ویژگی های ظاهری قارچ شیتاکه در موارد زیر بررسی شده است.

 • قارچ شیتاکه مانند قارچ های دکمه ای سفید رنگ می باشد. بنابراین می توان گفت که قارچ شیتاکه یکی از انواع قارچ دکمه ای است. قارچ شیتاکه از لحاظ رنگ با قارچ دکمه ای متفاوت است. به طور کلی رنگ قارچ شیتاکه قهوه ای است. ممکن است، رنگ کلاهک قارچ شیتاکه از زرد کمرنگ تا قهوه ای تیره تغییر می کند.
 • قارچ شیتاکه همانند قارچ های دکمه ای به شکل محدب است.
 • در روی کلاهک قارچ شیتاکه اثرات سفید رنگی وجود دارد این اثرات سفید رنگ بیشتر در اطراف کلاهک قارچ شیتاکه دیده می‌شوند. این اثرات سفیدرنگ همان پرده غشایی قارچ شیتاکه می باشند.
 • پایه قارچ شیتاکه کوتاه و مانند فیبر می باشد. همانند کلاهک آن، بر روی پایه نیز اثرات سفید رنگ پرده غشایی مشاهده می شود.
 • بافت قارچ شیتاکه برخلاف قارچ گانودرما گوشتی و متخلل است.

بیشتر بخوانید: قیمت قارچ گانودرما | تفاوت انواع قارچ گانودرما

نکات خرید قارچ شیتاکه سالم

برای خرید قارچ شیتاکه لازم است ابتدا با شکل و ظاهر قارچ شیتاکه سالم آشنا شوید. شما می توانید از ظاهر قارچ شیتاکه اطلاعاتی در مورد سالم بودن یا ناسالم بودن آن کسب کنید. فروش قارچ شیتاکه بیشتر به صورت خشک شده یا آسیاب شده می باشد؛ ولی امکان خریداری قارچ شیتاکه تازه نیز وجود دارد.

برای خرید قارچ شیتاکه سالم لازم است به موارد زیر دقت نمایید:

 • کلاهک قارچ شیتاکه معمولا به شکل محدب است. . حالت کلاهک قارچ شیتاکه با گذشت زمان تغییر می کند. به طوری که حالت کلاهک قارچ شیتاکه در طی زمان صاف و یکدست می شود.
 • قارچ شیتاکه تازه دارای لبه های کلاهک چین خورده و پیچ خورده به سمت داخل است.
 • قارچ شیتاکه دارای تیغه های سفید رنگ می باشد. هنگامی که تیغه های سفید رنگ دچار آسیب شوند به رنگ قهوه ای دیده می‌شوند.
 • برای خرید قارچ شیتاکه سعی کنید، قارچی که درشت و دارای سطح صاف و تمیز می باشد را انتخاب کنید.
 • قارچ شیتاکه تازه را می توان به مدت یک هفته در داخل یخچال یا فریزر نگهداری کرد.
 • برای استفاده طولانی از قارچ شیتاکه، لازم است آن را خشک کرده و سپس آسیاب کنید. پودر قارچ شیتاکه را می توان در ظرف در بسته در داخل یخچال یا فریزر به مدت شش ماه تا یک سال استفاده کنید.
 • برای تمیز کردن قارچ شیتاکه از پارچه حوله ای و به میزان کمی از آب استفاده کنید.

 

فروش قارچ شیتاکه

پرورش قارچ شیتاکه

نور، رطوبت، دما، تهویه و اسیدیته از مواردی هستند که برای پرورش قارچ شیتاکه لازم و ضروری می باشد. برای پرورش قارچ شیتاکه لازم است دانش کافی در زمینه کشت و پرورش را به دست آورید. بنابراین قبل از پرورش قارچ شیتاکه لازم است آموزش های لازم را در این زمینه طی کنید.

هر کدام از عوامل مورد نیاز برای پرورش قارچ شیتاکه در زمان مختلف رشد قارچ تغییر می کند. به طور مثال نور مورد نیاز برای قارچ شیتاکه ابتدا کم و سپس زیاد می باشد. بنابراین لازم است، برای پرورش قارچ شیتاکه از دانش کافی یا افراد مجرب بهره جوید.

امروزه پرورش قارچ شیتاکه به منظور ارائه بهترین قارچ شیتاکه از لحاظ کیفیت بسیار مطرح می باشد. بنابراین شرکت ها و ارگان های بسیاری نیازمند جذب نیروی متخصص در زمینه پرورش قارچ شیتاکه است. با دانستن دانش لازم برای پرورش قارچ شیتاکه، می‌توانید بهترین قارچ شیتاکه را تهیه و آماده فروش نمایید.

برای فروش قارچ شیتاکه و راه اندازی کسب و کار، بهتر است به صورت مستقیم و بدون واسطه این کار را انجام دهید.جلب مشتری، رضایت مشتری در خرید قارچ شیتاکه سالم با قیمت مناسب و بدون واسطه امکان پذیر است.

بنابراین لازم است برای پرورش قارچ شیتاکه ابتدا موارد زیر را انجام دهید.

 • برای پرورش قارچ شیتاگه و تولید بهترین قارچ شیتاگه اگر دانش کافی ندارید از افراد متخصص و مجرب در این زمینه استفاده کنید.
 • ارائه قیمت قارچ شیتاکه مناسب تنها با فروش شیتاکه به صورت مستقیم و بدون واسطه امکان پذیر است. البته داشتن سود کم و فروش بیشتر نیز خالی از لطف نمی باشد. شرکت ایران گانودرما یکی از شرکت هایی است که فروش قارچ شیتاکه را به طور مستقیم و بدون واسطه انجام می دهند. همچنین با ارائه قیمت قارچ شیتاکه و گانودرما به صورت مناسب، توانسته است رضایت مشتریان را کسب کند.

بیشتر بخوانید: درمان زگیل تناسلی با قارچ شیتاکه

قارچ ایران

کشور ایران نیز امروزه به عنوان یکی از صادرکنندگان فروش قارچ شیتاکه و قارچ گانودرما شناخته می شود. کشور ایران با توجه به شرایط جغرافیایی مطلوب از لحاظ کشت و پرورش قارچ شیتاکه و قارچ گانودرما، مناسب برای کشت قارچ شیتاکه می باشد.

امروزه کشور ایران نمایندگی و صادرات بهترین قارچ شیتاکه و قارچ گانودرما را در دست دارد. قارچ ایران به عنوان یکی از دارنده گان برتر قارچ های خوراکی و دارویی شناخته می شود.

یکی از مکان های مناسب برای پرورش قارچ شیتاکه در جنوب کشور و در شهرستان فسا می باشد. شهرستان فسا تنها یکی از مناطق پرورش قارچ شیتاکه در استان های جنوبی کشور است. پرورش قارچ شیتاکه علاوه بر استان های جنوبی در شمال کشور نیز انجام می شود.

شهرستان فسا دارای ظرفیت بالایی در زمینه پرورش قارچ شیتاکه است. به طوری که می تواند این ظرفیت را تا دو برابر نیز افزایش دهد. در شهرستان فسا سالانه دو تن قارچ شیتاکه تولید می شود.

علاوه بر این، خرید قارچ گانودرما در فسا نیز امکان پذیر می باشد. شهرستان فسا برای پرورش قارچ شیتاکه از بسته‌های مخصوص کمپوست استفاده می کند.

برای این کار ابتدا بذر قارچ شیتاکه را در بسته های مخصوص کمپوست قرار می دهند. این بسته ها در سالن های سرپوشیده با میزان دما و رطوبت خاص کنترل می‌شود. بذر قارچ شیتاکه با شرایط مطلوب دما و رطوبت، رشد می کند و جوانه می زند.

پس از رشد کافی قارچ شیتاکه برداشت می شود. سپس برای استفاده بهتر از قارچ شیتاکه در زمان طولانی با قرار دادن در دستگاه خشک کن، خشک کرده و نگهداری می کنند. همچنین می توان بعد از خشک کردن، قارچ شیتاکه را به آسانی به صورت پودر درآورد.

فرآیند پرورش قارچ شیتاکه ممکن است چهار ماه طول بکشد. با توجه به پرورش بالای قارچ شیتاکه و قارچ گانودرما در فسا خرید قارچ گانودرما در فسا به میزان بالایی صورت می گیرد.

خواص درمانی ارزشمند

قارچ شیتاکه دارای اثرات دارویی و خواص ارزشمندی از جمله: خواص ضد میکروبی، ضد ویروسی، ضد قارچی و ضد سرطانی می باشد. مواد ارزشمند موجود در قارچ شیتاگه را می توان در موارد زیر جای داد.

 • قارچ شیتاکه به علت وجود پلی ساکارید های بتاگلوکان، موجب کاهش ابتلا به سرطان کولون و کاهش کلسترول و چربی خون می شود.
 • ماده اریتادنین یا لنتیناسین نیز موجب کاهش کلسترول می‌شود.
 • قارچ شیتاکه دارای انواع ویتامین های گروه ب می باشد.
 • قارچ شیتاکه به عنوان یک منبع عالی از مس نیز شناخته می شود.
 • قارچ شیتاکه به عنوان منبع عالی از سلنیم و منیزیم نیز می باشد.
 • امروزه موادی مانند حبوبات جوانه ها سبزیجات و مغزها و دانه‌ها به عنوان منابع غنی از آهن شناخته می شوند. قارچ شیتاکه را نیز به عنوان یک منبع غنی از آهن می توان به لیست بالا اضافه کرد.
 • قارچ شیتاکه برای تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش بیماری‌های قلبی و عروقی مناسب است. همچنین قارچ شیتاکه اثرات ضد سرطانی نیز دارد.
 • افراد با مصرف ۷۲ گرم قارچ شیتاکه می توانند مواد ارزشمندی از جمله ۱۳ گرم پروتئین، ۴۳ گرم کربوهیدرات، ۱۶ گرم چربی، ۵۲ گرم فیبر و ۴۰ کالری انرژی دریافت کنند. بنابراین قارچ شیتاکه برای کاهش وزن بسیار مناسب است.

پانوشت: فروش قارچ شیتاکه، خواص درمانی قارچ شیتاکه، مصرف قارچ شیتاکه

برگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید