قیمت قارچ گانودرما | تفاوت انواع قارچ گانودرما

قیمت قارچ گانودرما

قیمت قارچ گانودرما و سایر قارچ ها در گانودرما لوسیدم بسیار مناسب و مقرون به صرفه میباشد.
آزمایشات نشان داده قارچ گانودرما سیستم ایمنی را دو برابر میکند. ازمایشات انجام شده حاکی از آن است که قارچ گاندورما بر ژن گلبول های سفید تاثیر میگذارند و باعث میشود سیستم ایمنی بدن دو برابر قوی تر شود.

قیمت قارچ گانودرما در اثر عوامل مختلفی تعیین میشود. قیمت قارچ گانودرما در کاتالوگ های شرکت ایران گانودرما موجود می باشد. قیمت قارچ گانودرما با توجه به معیارهای مختلف متفاوت است.

قیمت قارچ گانودرما از لحاظ تنوع محصول و نوع محصول متفاوت می باشد. شرکت ایران گانودرما در بین محصولات خود دارای انواع قارچ گانودرما می باشد.

شما می توانید در وب سایت شرکت ایران گانودرما قیمت قارچ گانودرما لوسیدیم، قیمت قارچ گانودرما قهوه ای، قیمت قارچ شیتاکه و قیمت قارچ ماشمیکس را ملاحظه نمایید.

شرکت ایران گانودرما محصولات خود را در بسته های صد گرمی عرضه می کند. بسته های صد گرمی شامل انواع قارچ گانودرما به صورت پودر و خشک می باشد.

قیمت قارچ گانودرما به صورت پودر یا آسیاب شده و خشک با اندک تفاوت قیمت عرضه می شود. قارچ گانودرما در شرکت ایران گانودرما به صورت جنگلی و پرورشی نیز به فروش می رسد. مشتریان عزیز می توانند برای آگاهی از قیمت قارچ گانودرما پرورشی یا قیمت قارچ گانودرما جنگلی با کارشناسان فروش شرکت ایران گانودرما در تماس باشند.

تماس با ما

 • تلفن ثابت: 02140440972
 • موبایل: 09125604372
 • آدرس: تهران، شهرقدس، بلوار تولیدگران، بین صنعت3و4، ساختمان مهتاب، پلاک 183، طبقه 4 واحد11

قیمت قارچ گانودرما

پیشرفت علم و تکنولوژی با هدف رسیدن افراد به زندگی آسان بنا شده است. پیشرفت تکنولوژی یا ماشینی شدن زندگی افراد اثرات و نتایج مثبتی در پی داشته است. اثرات مثبت پیشرفت علم و تکنولوژی شامل موارد زیر است.

 • دسترسی آسان به امکانات در هر زمان و مکان
 • ارتباط آسان و سریع افراد در هر زمان و مکان
 • به وجود آمدن بازارهای شغلی متنوع برای کسب درآمد
 • درمان بسیاری از بیماری های نا علاج و افزوده شدن عمر انسان ها

زندگی ماشینی علاوه بر تمام مزیت هایی که برای زندگی بهتر در اختیار افراد قرار می دهد، دارای نواقصی نیز می باشد. این موارد شامل:

 • یاس و ناامیدی افراد در دنیای ماشینی امروز
 • افزایش استرس و اضطراب افراد
 • شیوع بیماری های جدید

زندگی امروزه موجب ایجاد استرس و اضطراب در بسیاری از افراد شده است. گاهی اوقات اضظراب و استرس بیماری هایی از قبیل بیماری های زیر را درپی دارد.

 • نامنظم شدن هورمون ها و نامتعادل شدن هورمون ها
 • تضعیف سیستم ایمنی بدن
 • نامتعادل شدن متابولیسم بدن
 • بی خوابی و خستگی مزمن
 • پرخوری و چاقی مفرط

قارچ گانودرما یکی از داروهای گیاهی طبیعی است که می تواند استرس و اضظراب را در افراد بهبود بخشد. مصرف منظم قارچ گانودرما موجب آرامش اعصاب می شود. قارچ گانودرما با تقویت سلول های عصبی در بهبود بیماری های عصبی می تواند موثر باشد. بنابراین قارچ گانودرما برای درمان افسردگی و بی خوابی نیز موثر است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی فروش قارچ گانودرما | عوارض مصرف قارچ گانودرما

قیمت قارچ گانودرما برای لاغری

امروزه علیرغم همه امکاناتی که تکنولوژی وارد زندگی انسان کرده است، افراد میل بیشتری به ایجاد فضای سنتی دارند. در سال های اخیر افراد طالب زندگی سنتی در کنار زندگی ماشینی شده اند. به طوری که سعی دارند؛ فضا و سبک زندگی خود را به شکل سنتی تغییر دهند.

این تغییر در وسایل خانه زندگی، در لباس، در غذا و حتی در دارو نیز نمایان است. امروزه افراد برای رفع بیماری های خود طالب درمان طب سنتی هستند. استفاده از داروهای گیاهی طبیعی به جای داروهای شیمیایی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. یکی از این داروهای گیاهی، قارچ گانودرما است.

می توان گفت که چاقی یکی از اثرات منفی زندگی ماشینی و تغییر سبک زندگی انسان از سنتی به ماشینی شدن است. امروزه افراد زیادی طالب داشتن اندامی مناسب و ایده ال هستند. داشتن اندام مناسب و ایده ال با قرار گرفتن در زندگی پیشرفته امروزی، اندکی مشکل است.

بنابراین افراد گاها به دنبال تغییر در سبک زندگی یا رژیم غذایی خود دارند. در این خصوص افراد ممکن است از باشگاه ها یا وسایل ورزشی استفاده کنند. استفاده از باشگاه ها نیازمند صرف وقت و هزینه است که در بیشتر مواقع افراد از آن سر باز می زنند.

بنابراین بهترین راه برای رسیدن به اندامی مناسب و ایده ال، تغییر در رژیم غذایی یا استفاده از غذاهایی است که سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد. برای این منظور می توان به بهترین قارچ گانودرما اشاره کرد.

یکی از روش های طبیعی موجود استفاده از گیاه دارویی قارچ گانودرما می باشد. تحقیقات نشان می دهد که مواد ارزشمند موجود در قارچ گانودرما در کاهش سلول های چربی و لاغری موثر است. ترکیبات موجود در قارچ گانودرما از قبیل پلی ساکاریدها، عصاره میسلیوم و تری ترپن ها می تواند در کاهش وزن موثر واقع شود.

برای این منظور قارچ گانودرما به صورت پودر، قرص، کپسول و عصاره مایع موجود می باشد. همچنین برای استفاده آسان و مناسب، قارچ گانودرما به صورت چای، دمنوش و قهوه نیز تهیه شده است. قیمت قارچ گانودرما با توجه به نوع و ترکیبات آن می تواند متغییر باشد. قیمت قارچ گانودرما در مقایسه با داروهای شیمیایی موجود مناسب تر و از کیفیت بالاتری برخوردار است.

قیمت قارچ گانودرما

نمایندگی فروش قارچ گانودرما

قارچ گانودرما به دلیل اثرات درمانی در بین بسیاری از مردم جهان شناخته شده است. سلامت روانی و جسمی هدفی است که همه مردم به دنبال آن هستند. با شناخته شدن بیشتر مزایای قارچ گانودرما در سلامتی انسان، بازار خرید و فروش قارچ گانودرما رونق یافت.

خرید و فروش قارچ گانودرما نه تنها در کشورهای آسیایی بلکه در بسیاری از کشورهای جهان از جمله در ایران نیز گسترش یافته است. به صورتی که امروزه ایران نیز جزو کشورهای صادر کننده قارچ گانودرما می باشد. کشور ایران پتانسیل خوبی در زمینه پرورش و کشت قارچ گانودرما دارا می باشد.

پرورش قارچ گانودرما می تواند به عنوان یکی از مشاغل پر درآمد محسوب شود.

قارچ گانودرما گونه ای از قارچ های قرمز می باشد. قارچ گانودرما به شکل قارچ چتری در شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب رشد می کند. قارچ گانودرما را می توان همانند هزاران نوع محصول دیگر، مورد کشت و پرورش قرار داد. به طوری که امروزه پرورش قارچ گانودرما به یکی از مشاغل پردرآمد مبدل شده است.

کشور ایران نیز به دلیل وجود شرایط آب و هوایی سازگار با پرورش قارچ گانودرما مناسب برای کشت قارچ گانودرما می باشد. پرورش قارچ گانودرما امروزه بسیار مطرح می باشد. به طوری که موسسات مختلف آموزش هایی برای چگونگی پرورش قارچ گانودرما ارائه می دهند. از دلایل و عواملی که پرورش قارچ گانودرما به شغلی پردرآمد مبدل شده، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • پرورش قارچ گانودرما را می توان در فضای کم، بدون داشتن مزارع کشاورزی انجام داد.
 • پرورش قارچ گانودرما را می توان در فضای خانه و به عنوان یک شغل خانگی انجام داد.

امروزه با رونق خرید قارچ گانودرما و فروش آن، نمایندگی فروش قارچ گانودرما در بسیاری از شهرها دایر شده است. همشهریان عزیز می توانند در هر نقطه و مکانی در ایران عزیز به نمایندگی فروش قارچ گانودرما دسترسی داشته باشند.

شرکت ایران گانودرما با داشتن دو شعبه نمایندگی فروش قارچ گانودرما در تهران و نمایندگی فروش قارچ گانودرما در کرج در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

همچنین بسیاری از نمایندگی های فروش، از جمله: نمایندگی فروش قارچ گانودرما در مشهد، نمایندگی فروش بهترین قارچ گانودرما در رشت، فروش قارچ گانودرما در شیراز و غیره نیز تاسیس شده است.همشهریان عزیز می توانند نسبت به خرید قارچ گانودرما در اصفهان و در شهرهای دیگر نیز اقدام کنند.

بیشتر بخوانید: فواید قارچ گانودرما با خواص بی‌نظیر آن در درمان بیماری‌ها

پرورش قارچ گانودرما

برای پرورش قارچ گانودرما موارد زیر را در نظر داشته باشید.

 • محیط کشت می بایست بسیار بهداشتی و استریل شده باشد. عدم رعایت نکات بهداشتی موجب بروز انواع کپک ها از جمله نوروسپورا و تریکودرما می شود. وجود این کپک ها محیط کشت را آلوده می کند.
 • برای بهداشت و استریل کردن محیط می توانید از اتوکلاو استفاده کنید. در اتوکلاو کیسه های کشت را با حرارت 95 تا 100 و فشار 22 اتمسفر استریل می کنند. این فرآیند می بایست 2 ساعت زمان ببرد.
 • با پایین آمدن حرارت کیسه ها می توانید کشت بذر قارچ را انجام دهید. برای کشت بذر قارچ نیاز به محیطی تاریک با دمای 28 تا 35 سانتی گراد و دی اکسید کربن بالا دارید.
 • سه یا چهار روز زمان لازم است تا ریسه های قارچ رشد کنند. بعد از رشد کافی ریسه های قارچ، می توان کیسه ها را به محیط جدید از لحاظ رطوبت (85 تا 95 درصد) انتقال داد. در این شرایط و با گذشت یک تا دو هفته قارچ ها رشد می گردند.
 • برداشت قارچ نیازمند مهارت و دانش کافی است. برای اینکار لازم است حتما آموزش هایی در این زمینه داشته باشید یا از افراد کاردان مشورت بگیرید. تغییرات رنگ کلاهک قارچ بسیار حائز اهمیت می باشد. برای تنظیم رطوبت محیط می بایست به تغییرات رنگ کلاهک قارچ گانودرما توجه نمایید. رشد کامل قارچ گانودرما حدودا به یک ماه زمان نیاز دارد.

شرکت ایران گانودرما یکی از شرکت هایی است که در زمینه پرورش بهترین قارچ گانودرما فعالیت می کند. شرکت ایران گانودرما برای پرورش قارچ گانودرما از افراد متخصص و مجرب در این زمینه استفاده می کند.

همان طور که اشاره شد پرورش بهترین قارچ گانودرما نیاز به دانش کافی و اطلاعات به روز دارد. برای حفظ بهتر خواص دارویی قارچ گانودرما و پرورش سالم قارچ گانودرما محیط کشت سالم و دانش به روز لازم و ضروری است.

شرکت ایران گانودرما با هدف جلب رضایت مشتری و ارائه محصولی دارای بهترین خواص درمانی در خدمت همشهریان عزیز می باشد. همشهریان می توانند با اطمینان به سالم بودن محصول و بهترین خواص درمانی، قارچ گانودرما را سفارش دهند. برای سفارش بهترین قارچ گانودرما و اطلاع از قیمت قارچ گانودرما با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایید.

پانوشت: قیمت قارچ گانودرما، خواص قارچ گانودرما، نمایندگی فروش قارچ گانودرما

برگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید